Аккаунт
Пожалуйста, подождите, авторизация ...
×
Контакты Tel: +38 067 563 36 33
info@sklo.ua
www.sklo.ua
Местоположение

Местоположение

Киев, Киевская обл., Украина
вул. Дмитрівська 39
Автор
Гость
Добавлено 2020-03-12 16:03:25

CКЛО – універсальна проектна компанія. Сучасний шоурум у центрі Києва має понад 20 зразків розсувних систем.

Предприятие

Информация объявления

ID объявления: 93
Кол-во показов: 979
Истекает: 2024-12-16 15:03:00
5.00 ( 1 голосов )

Описание

Сучасний шоурум у центрі Києва площею 180 кв.м, який має понад 20 зразків розсувних систем.

14 років досвіду, які дають впевненість, що завдання буде виконано якісно. Офіційні Партнери REYNAERS. Компанія СКЛО - ваш надійний партнер і помічник у питаннях скління. CКЛО – універсальна проектна компанія.

Ми використовуємо формулу ідеального скління, комбінуючи кращі з відомих матеріалів для отримання бажаної конструкції. Доповнюємо дизайн будь-якого приміщення скляними конструкціями. Ми команда однодумців. Об’єднавши свій багатолітній досвід та зусилля, ми виробляємо конструкції, які роблять життя комфортнішим та безпечнішим. Наше завдання – створити цілісний, архітектурно-грамотний концепт вашого житла або бізнес-приміщення.

СКЛО – це прозорі конструкції в архітектурі. Наші послуги Ми проектуємо, створюємо та встановлюємо прозорі конструкції із алюмінієвих та пластикових профілів в нове будівництво та архітектуру. Всі послуги Консультація вибір відповідного рішення; прорахунок.

Проектування / Планування точний вимір; моделювання, розробка креслень; розробка проектної документації; укладання договору; управління проектом. Виготовлення створення конструкції. Монтаж доставка; установка за технічною доккументацією; контроль якості.

Ремонт / Сервіс гарантійне обслуговування; сервісне обслуговування.

Ласкаво просимо до шоу-руму! Для наших партнерів важливо розуміти з чим саме вони будуть працювати. Щоб спростити завдання вибору матеріалів для майбутньої конструкції, ми створили універсальний шоу-рум, відвідавши який, набагато легше визначитися з вибором.

Дополнительная информация

Рейтинг

Цена
5.00
Качество
5.00
Сервис
5.00

Отзывы пользователей

5.00
Добавить отзыв
Видео

Видео

Комментарии

Комментарии

Добавить комментарий